XI RODZINNY RAJD ROWEROWY KLUBU HDK przy URZĘDZIE GMINY ZŁAWIEŚ WIELKA w dniu 1 czerwca 2014r.


Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca zorganizowaliśmy XI Rowerowy Rajd Klubu HDK. Zaprosiliśmy dzieci naszych krwiodawców wraz z rodzinami, oraz wszystkich chcących spędzić miło i aktywnie z nami wolny czas. Pogoda zapowiadała wspaniałą zabawę.
Chętnych było wielu, a co najważniejsze, ku ogromnemu zadowoleniu organizatorów przybyło bardzo dużo dzieci, wszak impreza była zorganizowana z myślą o nich.
Niezwykle ciekawą trasą ścieżkami i drogami poprzez las dostosowując tempo jazdy do możliwości sprzętu, oraz mając na względzie możliwości najmłodszych uczestników samodzielnie pokonujących kolejne odcinki trasy przejechaliśmy z Górska na Barbarkę. Tam czekała na nas słodka niespodzianka, a dzieci miały pole do popisu na placu zabaw. Następnie udaliśmy się do Czarnego Błota, gdzie na boisku szkolnym czekały na nas kolejne niespodzianki. Bawiliśmy się razem z dziećmi, rzucając piłkę do kosza, startując w konkursie „narty”, „ringo” czy też, rzut piłeczką tenisową do celu. Nie mogło również zabraknąć „kręcioła”. W międzyczasie była pieczona kiełbasa na ognisku, natomiast dla smakoszy pączki, drożdżówki z kawą, oraz wiele innych słodkości. Każdy znalazł coś dla siebie. Zmęczeni, ale z uśmiechem zadowolenia na twarzy wracaliśmy do domów.
Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych na XII rajd w przyszłym roku pod hasłem „Jazda na bele czym” Obecność obowiązkowa.

Komentarze są zamknięte.